Środowa seria gier rozpocznie się od konfrontacji ABB z Urzędem Miasta BB. Ostatni mecz między tymi ekipami zakończył się podziałem punktów. Obecnie zespół Michała Szewczyka ma 10 punktów, a drużyna Urzędników tylko 1 mniej. Zapowiada się ciekawe starcie, wszak ABB w ostatnim meczu zaznał przełamania i pokonał Strumet 10:2. Drużynie Marcina Dudzika będzie jednak bardzo trudno o rehabilitację po wysokiej przegranej. Strumet w nadchodzącej kolejce zmierzy się z Piekarnią Jasiek. 

 

Najciekawiej zapowiada się jednak mecz z udziałem ekipy Revline, która weszła mocno w rozgrywki Beskidzkiej Ligi Biznesu. Beniaminek zwyciężył w każdym dotychczasowych 6 spotkań i będzie walczyć o przedłużenie tej świetnej passy. Zadanie to jednak nie będzie łatwe. Ich rywalem będzie Grupa Buena, która aktualnie plasuje się na 3. miejscu klasyfikacji. - Nasz główny cel na ten sezon to awans do pierwszej ligi i mamy wielkie nadzieję, że uda się to zrealizować z pierwszego miejsca. To nad czym koniecznie musimy popracować to skuteczność! - mówił w rozmowie z naszym portalem Szymon Trybała, kapitan drużyny Revline. 

 

O 20:30 dojdzie do ważnej konfrontacji na dole tabeli. Zamykający klasyfikację TI Fluid zmierzy się z przedostatnim Aludyne. 7. kolejkę zwieńczy natomiast starcie drużyny Marion z Uniwersytetem Bielsko-Bialskim. 

 

Program 7. kolejki (II liga) 

 

8.11.2023 r. (środa) 

ABB - Urząd Miasta (g. 18:00) 

Strumet - Piekarnia Jasiek (g. 18:50) 

Grupa Buena - Revline (g. 19:40) 

TI Fluid - Aludyne (g. 20:30) 

Uniwersytet Bielsko-Bialski - Marion