W poniedziałek odbyła się 15. kolejka w I lidze. Na start, na zwycięski szlak powrócił Murapol, który pokonał Zbuduj 7:1. Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Tomasz Stanisławski. Takim samym rezultatem zakończył się pojedynek ekipy Nemak z Malko-Met, przez co ci pierwsi zbliżyli się punktami do bezpiecznej strefy. Spodziewaliśmy się wielu bramek w meczu Grupy Rekord z Marrodentem, i spotkanie to nie zawiodło! Zwycięstwo odniósł jednak Marrodent, który zwyciężył z "rekordzistami" w stosunku 9:4, umacniając się na 4. pozycji. 

 

Hitem kolejki było jednak starcie lidera z wiceliderem. Davis Fabrics chciał zrewanżować się za porażkę z jesieni na ekipie Special Works w wskoczyć na 1. lokatę. To się jednak nie udało, bowiem arcyciekawe starcie zakończyło się podziałem punktów i remisem 3:3, przez co do końca kwestia mistrzostwa będzie otwarta. Na koniec Hutchinson pokonał RE/MAX 9:3.

 

W środę przeżywaliśmy emocje w ramach II ligi. W derbowym spotkaniu Uniwersytet Bielsko-Bialski zwyciężył z Urzędem Miasta 9:4. a cztery bramki w tym spotkaniu zdobył Maksymilian Pyka. Następnie przełamania zaznał Strumet, który niespodziewanie pokonał ABB 4:2. Na 2. miejscu umocniła się Grupa Buena, która wygrała z Piekarnią Jasiek 11:3. Nie zatrzymuje się także mistrz tych rozgrywek, Revline, który chce wygrywać do końca. Mecz ekipy Szymona Trybały z TI Fluid zakończył się zwycięstwem 9:3. Na koniec Marion rozbił ostatni Aludyne aż 19:2. 

 

Wyniki 15. kolejki (I liga):

 

6.05.2024 r. (poniedziałek) 

Murapol - Zbuduj 7:1

Nemak - Malko-Met 7:1

Grupa Rekord - Marrodent 4:9

Special Works - Davis Fabrics 3:3

Hutchinson - RE/MAX Home Professional 9:3

 

Wyniki 15. kolejki (II liga): 

 

8.05.2024 r. (środa)

UBB - Urząd Miasta/BKS 9:4

Strumet - ABB 4:2

Piekarnia Jasiek - Grupa Buena 3:11

Revline - TI Fluid 9:3

Marion - Aludyne 19:2