Przez trzy dni na kortach BKT Advantage Bielsko-Biała odbywały się Mistrzostwa Śląska w kategorii wiekowej skrzatów. Znakomity występ zanotowały tenisistki miejscowego klubu.

BKT Advantage skrzat Wśród chłopców bielscy zawodnicy nie odegrali głównych ról. W finale Martyn Pawelski (Mostostal Zabrze) pokonał Jana Kopcika (KS Górnik Bytom) 5/7, 6/2, 10/7. Z kolei w grze podwójnej zwyciężyła para Pawelski/Wrona po zwycięstwie nad duetem Wolnik/Pasieka 6/1, 7/5.

W turnieju dziewcząt zawodniczki BKT Advantage dominowały niepodzielnie, zajmując cztery czołowe miejsca! Zmagania rozgrywane były w grupach. Po meczach eliminacyjnych do części grającej o miejsca 1-3 awansowały: Maja Stokłosa, Karina Gustowska i Justyna Grzegorzek. Najlepsza okazała się ta pierwsza z zawodniczek. W rywalizacji o 2. miejsce triumfowała Gustowska. Z kolei grupie walczącej o lokaty 4-6 zwyciężyła Natalia Michta, również z BKT Advantage. Dodać należy, że Gustowska w parze z Natalią Szczepaniak (Sport Med. Zabrze) pokonała bielski duet Grzegorzek/Stokłosa 6/2, 7/5 w decydującym meczu deblowym.