Startuje piąta edycja konkursu z myślą o zawodnikach i drużynach, począwszy od szczebli najniższych aż po III ligę. Portal SportoweBeskidy.pl to jeden z partnerów przedsięwzięcia.

Neo Sport Poprzednie konkursy cieszyły się sporym powodzeniem, zyskały liczną rzeszę sympatyków i odbiły się szerokim echem w piłkarskim świecie. Centrum sportowe NeoSport.pl postanowiło ogłosić tym samym kolejną fazę grupową, z której można wejść prosto do finału i wygrać profesjonalne stroje i akcesoria sportowe.

Co zrobić, aby przystąpić do konkursu? Wystarczy zgłosić swoją drużynę, wysłać filmik propagujący piłkę nożną i NeoSport.pl oraz zdobyć jak największą liczbę głosów. Gramy fair-play! Każda osoba ma dwa głosy, które może oddać kolejno w fazie eliminacji i fazie finałowej.

Tym razem tworzymy nie dwie, a trzy ligi Neosport! I liga: drużyny zrzeszone od C klasy po 3 ligę, II drużyny futsalowe, beachsoccerowe, zakładowe, amatorskie, zawodnicy tworzący drużynę w ramach PlayArena oraz III liga, czyli drużyny juniorskie, akademie/szkółki piłkarskie.

To nie jest rywalizacja tylko dla sportowców, ale również dla kibiców! Wesprzyjcie swoich faworytów, ulubioną drużynę i pomóżcie im zdobyć tytuł Drużyny NeoSport.pl.

Więcej informacji na fanpage NeoSport.pl.