Zawodniczka BKT Advantage Bielsko-Biała Laura Duhl była najjaśniejszą postacią kolejnego turnieju tenisowego w kategorii młodziczek. Na bielskich kortach sukces świętowała zarówno w singlu, jak i deblu.

Tenis BKT Advantage W turnieju gry pojedynczej BKT Advantage reprezentowały Karina Gustowska, Nadia Częścik, Laura Duhl, Maja Stokłosa i Patrycja Niewiadomska. Pecha miała ta pierwsza, powracająca do rywalizacji po chorobie, bo już na wstępie trafiła na rozstawioną z numerem jeden Alicję Niedźwieńską. Uległa jej, choć skóry tanio nie sprzedała. Pozostałe zawodniczki miejscowego klubu awansowały do ćwierćfinału. Pozytywnie zaskoczyły najmłodsze tenisistki – Niewiadomska i Stokłosa. Marsz aż do finału wykonała natomiast Duhl. W ćwierćfinale pokonała Julię Pawlik (MKT Łódź) 6/2, 6/3, następnie zaś Karolinę Bartusek (Mostostal Zabrze) 7/5, 7/6. Nie zatrzymała jej także turniejowa „jedynka”. Zawodniczka BKT Advantage finał wygrała 6/0, 3/6, 6/3.

Wyczyn ten Duhl skopiowała w deblu. W decydującym pojedynku grając w duecie z Bartusek pokonały dwójkę bielskiego klubu Gustowska/Częścik 6/2, 6/0.