– Bezapelacyjna „2” na Beskid w Goleszowie. Graliśmy z tym zespołem ostatnio i mimo szczerych chęci i ambicji, skoczowianie są poza zasięgiem.

Victoria jest u siebie rywalem niewygodnym, sami w Hażlachu przegraliśmy. GKS też łatwo miał nie będzie i myślę, że zwycięstwa nie wywiezie. Gospodarze będą mieli do dyspozycji zawodników wracających po czerwonych kartkach i jakieś punkty wreszcie tej wiosny zgarną.

Ekipa z Żywca podrażniona po meczu na szczycie, który przegrała. Jakość zdecydowanie po stronie Stali-Śrubiarnia i myślę, że 3 punkty pojadą planowo z Żabnicy do Żywca.

Mecz na szczycie w Milówce. Podhalanka to zespół poukładany zespół. Piast nie za bardzo wszedł w rundę. Spotkanie na remis.

Zespół z Wisły solidnie wygląda w tej rundzie, ale Bory też są po ważnym zwycięstwie. Starcie wokół remisu, bo jakość piłkarska po obu stronach porównywalna.

Błyskawica pewnym krokiem zmierza po mistrzostwo. Mimo gry u siebie Spójnia nie powinna stanowić jakiejś większej przeszkody.

Po dobrym występie w Cieszynie i kolejnych 2 porażkach Smrek będzie chciał kompletu. Boisko w Ślemieniu jest dla przyjezdnych z reguły niewygodne. Z Sołą gospodarze moim zdaniem nie przegrają.

Jedziemy na ciężki mecz do Istebnej – tam nigdy łatwo się nie gra. Mamy przyzwoity start wiosny, gromadząc po 3 spotkaniach 6 punktów. Dobrze byłoby to kontynuować. Mecz zapowiada się jednak na ciężki, bo Góral ma wyższy potencjał niż tabela na to wskazuje.


Program 19. kolejki:

20.04.2024 r. (sobota), g. 15:00
LKS Goleszów – Beskid Skoczów
Victoria Hażlach – GKS Radziechowy-Wieprz
Skałka Żabnica – Stal-Śrubiarnia Żywiec
Góral Istebna – Wisła Strumień
WSS Wisła w Wiśle – Bory Pietrzykowice
Spójnia Zebrzydowice – Błyskawica Drogomyśl
Podhalanka Milówka – Piast Cieszyn (g. 16:00)

21.04.2024 r. (niedziela), g. 15:00
Smrek Ślemień – Soła Rajcza