W Godziszce, na tamtejszym, zmodernizowanym obiekcie, kolejny mecz w tym roku rozegrali oldboje Bielskich Orłów, mierząc się z miejscowym przedstawicielem szczebla a-klasowego.

oldboy bielskie orły Spotkanie na pięknie prezentującym się obiekcie w Godziszce, przy licznie zgromadzonej widowni, mogło się podobać, bo i poziom okazał się całkiem przyzwoity. Ale znacznie lepszą skutecznością wykazali się oldboje Bielskich Orłów, którzy w tym roku obchodzą jubileusz 15-lecia funkcjonowania. Do przerwy goście prowadzili skromnie 2:1, ale po zmianie stron już ekipie a-klasowej złudzeń nie pozostawili. Łupem bramkowym podzielili się – Łukasz Błasiak, wybrany najlepszym graczem meczu autor aż pięciu goli dla Bielskich Orłów, oraz Michał Wróbel, który bramkarza Beskidu pokonał dwukrotnie, prowadząc swój zespół do efektownego triumfu 7:2 w towarzyskiej potyczce.

Kolejne mecze bielska drużyna rozegra 10 maja w ramach turnieju na orliku. Dokładnie tydzień później – w sobotę 17 maja o godzinie 12:00 – na bielskiej „Górce” rozegrany zostanie historyczny, pierwszy mecz z oldbojami reprezentującymi miasto Kielce. Wszystko to w ramach wspomnianego powyżej jubileuszu.

Beskid Godziszka – Bielskie Orły 2:7 (1:2) Gole dla Bielskich Orłów: Błasiak – 5, Wróbel – 2

Skład Bielskich Orłów: Marszałek – Mlostek, G.Kasperek, Ryczan, J.Kasperek, Błasiak, Wróbel, Kołodziej, Sikora, Jakimowicz, Gardas, Dobija, Wojtulewski