- Jeszcze niedawno na łamach portalu awizowaliśmy zapisy do powstającej Beskidzkiej Ligi Biznesu w piłce nożnej. Rozgrywki, które wystartowały w październiku okazały się udanym przedsięwzięciem, dlatego naturalnym następstwem jest rozwinięcie projektu o kolejną dyscyplinę sportową - mówią przedstawiciele firmy MSP Group.
 
Elitarna Liga Biznesu w tenisie ziemnym docelowo wystartować ma w lutym przyszłego roku. Rozgrywki przeznaczone są dla najwyższego szczebla managementu, a liga liczyć ma 12 zawodników. Mecze rozgrywane będą na terenie nowo powstającego obiektu Royal Tennis Club w Kozach, przy ul. Podgórskiej 10 w godzinach 15:00-21:00. Każdy zawodnik rozegra w sezonie 11 meczów (raz w tygodniu, zasada "każdy z każdym"), a nad wszystkim opiekę sprawować będą wysokiej klasy fizjoterapeuci. Organizatorzy zapewniają także porady dietetyka, suplementację sportową oraz profesjonalną obsługę medialną, o którą zadba portal SportoweBeskidy.pl. Nasz serwis przeznaczy rozgrywkom dedykowaną podstronę, na której pojawiać się będą zapowiedzi i relacje z meczów, podsumowania kolejek, wywiady, komentarze, tudzież opinie (wzorem Beskidzkiej Ligi Biznesu w piłce nożnej).
 
- Korzyści płynące z dołączenia do elitarnych rozgrywek są naprawdę zachęcające. Reklama w środowisku biznesowym, eventy integracyjne oraz nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych to tylko niektóre z nich - zapewniają organizatorzy.

Na łamach naszego portalu systematycznie zamieszać będziemy nowe informacje na temat Elitarnej Ligi Biznesu w tenisie ziemnym. Wkrótce dostępny będzie także formularz zgłoszeniowy do rozgrywek oraz szczegółowe informacje. Tymczasem już dziś zachęcamy do zasięgnięcia większej porcji informacji u organizatorów - mailowo: biuro@mspgroup.pl.