W lutym 2020 roku ma wystartować I edycja Elitarnej Ligi Biznesu w tenisie ziemnym. Korzyści płynące z dołączenia do elitarnych rozgrywek są naprawdę zachęcające. Reklama w środowisku biznesowym, eventy integracyjne oraz nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych to tylko niektóre z nich - zapewniają przedstawiciele firmy MSP Group, która jest organizatorem rozgrywek. - Jeszcze niedawno na łamach portalu awizowaliśmy zapisy do powstającej Beskidzkiej Ligi Biznesu w piłce nożnej. Rozgrywki, które wystartowały w październiku, okazały się udanym przedsięwzięciem, dlatego naturalnym następstwem jest rozwinięcie projektu o kolejną dyscyplinę sportową - dodali. 

Elitarna Liga Biznesu w tenisie ziemnym docelowo liczyć ma sobie 12 zawodników. Rozgrywki przeznaczone są dla najwyższego szczebla managementu. Mecze rozgrywane będą na terenie nowo powstającego obiektu Royal Tennis Club w Kozach, przy ul. Podgórskiej 10 w godzinach 15:00-21:00. Każdy zawodnik rozegra w sezonie 11 meczów (raz w tygodniu, zasada "każdy z każdym"), a nad wszystkim opiekę sprawować będą wysokiej klasy fizjoterapeuci. Organizatorzy zapewniają także porady dietetyka, suplementację sportową oraz profesjonalną obsługę medialną, o którą zadba portal SportoweBeskidy.pl. Nasz serwis przeznaczy rozgrywkom dedykowaną podstronę, na której pojawiać się będą zapowiedzi i relacje z meczów, podsumowania kolejek, wywiady, komentarze, tudzież opinie (wzorem Beskidzkiej Ligi Biznesu w piłce nożnej).

Wkrótce dostępny będzie także formularz zgłoszeniowy do rozgrywek oraz szczegółowe informacje. Tymczasem już dziś zachęcamy do zasięgnięcia większej porcji informacji u organizatorów - mailowo: biuro@mspgroup.pl.