Beniaminek z Międzyrzecza zakończył rundę jesienną w Lidze Okręgowej Bielsko-Tyskiej na 2. miejscu, ustępując jedynie rezerwom Rekordu. Na wiosnę można więc się spodziewać zaciętej rywalizacji o awans. We wtorek 17 stycznia międzyrzeczanie wrócili po świąteczno-noworocznej przerwie do regularnych treningów. - Pracujemy swoim schematem, który został wypracowany w ostatnich sezonach. Pierwsze 2 tygodnie będą spokojne - będziemy budować motorykę. Doceniam fakt, iż zastałem zawodników w bardzo dobrej formie. Frekwencja na premierowych zajęciach również dopisała. To powoduje, że do rundy wiosennej przygotowywać się będziemy z optymizmem - stwierdza Arkadiusz Rucki, opiekun zawodników z Miedzyrzecza. 

 

Jednocześnie nie ma co się spodziewać, iż nadchodzące okienko będzie intensywne dla KS-u. Zespół opuści Wojciech Małyjurek, który dołączy do WSS-u Wisła, natomiast z KS-em trenuje jeden nowy zawodnik. - Wszystko jest na dobrej drodze, aby do naszego zespołu dołączył piłkarz, który wzmocni defensywę - zdradza A.Rucki. 

 

W ten weekend ekipa z Międzyrzecza nie rozegra jeszcze sparingu. Nie oznacza to jednak, że międzyrzeczanie będą mieć wolne. W planie piłkarze KS-u mają integracyjne wyjście... w góry.