8 stycznia br. w hali przy ul. Startowej 13 odbędzie się kolejna edycja turnieju Rekord Friends Cup. Wielu byłych i obecnych piłkarzy znanych w naszym regionie weźmie udział w nietuzinkowym wydarzeniu. Cztery poprzednie poprzednie edycje futsalowego turnieju Rekord Friends Cup cieszyły się sporym zainteresowaniem sympatyków futbolu i futsalu. Nie inaczej zapowiada się tegoroczne wydarzenie.

 

 

Początek rywalizacji odbędzie o godzinie 8:30, natomiast przed 15:30 powinna rozpocząć się faza pucharowa. Mecze o medalowe pozycje przewidziano po godzinie 17:00. - To już V edycja naszego turnieju, którego głównym celem od początku jest zebranie społeczności Beskidzkich zawodników i zagranie towarzyskiego turnieju w futsalu. Jak co roku nie zabraknie ciekawych nazwisk z naszego regionu. Turniej odbędzie się w sobotę 8 stycznia na hali Rekordu, który jest głównym organizatorem zmagań, a ja z ramienia klubu odpowiadam za całą organizację - powiedział w rozmowie z naszym portalem Łukasz Biel, na co dzień zawodnik futsalowej drużyny Rekordu. 

 

Portal SportoweBeskidy.pl po raz kolejny jest patronem medialnym turnieju. Co ciekawe, tuż po zakończeniu ostatniego z meczów, przeprowadzona zostanie loteria z bardzo cennymi upominkami. Jej beneficjentami będą ci spośród uczestników zawodów, którzy pozostaną do samego ich finału. - Poprzednie edycje dostarczyły niesamowitych wrażeń, więc mam nadzieję, że będzie tak samo tym razem. Ciekawostką różniącą tą edycję od poprzedniej jest fakt, że każdy zawodnik biorący udział w turnieju może w losowaniu po meczu finałowym wygrać bardzo ciekawe nagrody rzeczowe ufundowane przez naszych sponsorów - dodaje Biel. 

 

Grupy V edycji Rekord Friends Cup: 

Grupa A: Melanżowcy, Janusze Futbolu, Dzięcioł Team, Whiskey Cola

Grupa B: Cichociemni, Bracia Team, AKS Bujaków, Stawiu Team

Grupa C: Spadające Gwiazdy, RBG, Kurowski Ubezpieczenia, Leśny Klub Sportowy

Grupa D: FC Sridżaja, Młode Wilki, Grube Ryby, Inter Melanż

 

Wszelkie pozostałe szczegóły turnieju znajdziecie Państwo na turniejowym profilu „Rekord Friends Cup”, na facebook’u.