Po sześciu kolejkach rozgrywek Młodej Ligi BBTS ATH Bielsko-Biała ma na swoim koncie pięć zwycięstw. W miniony weekend pokonał warszawską Politechnikę. bbts ath

Podopieczni Pawła i Wojciecha Gradowskich w sezonie minionym byli "chłopcami do bicia". Mocno przebudowany skład oraz zdobyte doświadczenie przekładają się na dobre wynik w sezonierozgrywkach bieżących. Bielscy siatkarze kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, zanotowali czwarte z rzędu, znajdują się w ścisłej czołówce.

BBTS ATH w Warszawie wygrał 3:0, wszystkie sety trwały nieco ponad 20 minut, miały podobny przebieg. Po wyrównanym początku goście odskakiwali na kilka punktów, bezpieczną przewagę za każdym razem dowozili do końca. Bielscy siatkarze dobrze spisywali się w polu zagrywki, zanotowali 11 asów, warszawiacy tylko 2. Zdecydowanie lepiej prezentowali się także w ataku, co przesądziło o pewnym zwycięstwie.

W nadchodzącym, świąteczny weekend Młoda Liga pauzuje. Natomiast 8 listopada BBTS ATH czeka mecz na szczycie, zarazem mecz prawdy. Do Bielska-Białej zawita lider – Transfer Bydgoszcz.

AZS Politechnika Warszawska – BBTS ATH Bielsko-Biała 0:3 (20:25, 19:25, 19:25)

BBTS ATH: Miarka, Siek, Pacławski, Bachmatiuk, Grad, Czerwiński, Czauderna (libero) oraz Smolana, Pihan, Madej, Wróbel, Marek (libero) Trener: P.Gradowski