- Nie wiem czego spodziewać się po drużynie z Juszczyny, choć już z nią graliśmy. Stawiam na Magórkę Czernichów, która jest solidna. Goście powinni zwyciężyć w tym meczu. 

 

Smrek Ślemień wygra i to zdecydowanie. To drużyna zdecydowanie poza zasięgiem, w której występuje sporo zawodników z "zewnątrz". Niech szybko awansuje do "okręgówki".

 

Koszarawa II Żywiec ostatnio zdobyła pierwsze punkty w tym roku, ale Skrzyczne Lipowa u siebie jest faworytem. Nie wykluczam jednak remisu. 

 

Graliśmy z Muńcułem Ujsoły i muszę przyznać, że to naprawdę bardzo fajny zespół. Są w nim zawodnicy z potencjałem. Zapewne gdyby nie Smrek, to Muńcuł awansowałby w tym sezonie z 1. miejsca. 

 

Do meczu w Koszarawie nie przystąpimy w optymalnym składzie, ale to jest specyfika tej ligi. Każdy mecz dla nas jest o 6 punktów i tym razem inaczej nie będzie. Wierzę jednak w moją drużynę. Stanowimy zgrany zespół, który ma duży potencjał. Chcemy wygrywać i z takim nastawieniem jedziemy na ten mecz. 

 

 

Wydaje mi się, że Sopotnia musi w końcu zacząć punktować. Może to nastąpić w spotkaniu z Beskidem Gilowice. Gospodarze wygrają ku pokrzepieniu serca mojego syna, który gra w Sopotni.

 

Jeżeli "dwójka" Orła Łękawica zagra w takim składzie, jak w meczu z nami, to powinna pokonać Magurę Bystra. 

 

Program 26. kolejki: 

 

29.05.2022 r. (niedziela), g. 15:00
LKS Juszczyna - Magórka Czernichów (g. 11:00)
Maksymilian Cisiec - Smrek Ślemień (g. 12:00)
Skrzyczne Lipowa - Koszarawa II Żywiec (g. 14:00)
Muńcuł Ujsoły - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze (g. 14:00)
Koszarawa Babia Góra - Jeleśnianka Jeleśnia 
LKS Sopotnia - Beskid Gilowice 
Orzeł II Łękawica - Magura Bystra (g. 17:00)