Cztery drużyny wciąż mają szansę na zajęcie dwóch miejsc na podium rozgrywek Bielskiej Ligi Okręgowej. Z grającym trenerem Morcinka Kaczyce Damianem Kruszyńskim zapowiadamy to, co przed nami już jutro.

blo_logo

– W konfrontacji Beskidu Skoczów z Pasjonatem Dankowice przewiduję remis. Zmierzą się dwie solidne drużyny i podział punktów wydaje się najbardziej prawdopodobny. Ciężki do wytypowania mecz w Puńcowie. Faworytem „na papierze” jest Cukrownik, ale Tempo tego spotkania na pewno bez walki nie odda. Postawiłbym „2” z podpórką na remis. Wisła Strumień chyba oddała już broń i to zespół z Radziechów powinien cieszyć się w sobotę z trzech punktów. Z drugiej strony pamiętajmy, że i GKS nie ma najlepszej passy. „Na fali” jest zespół z Porąbki. Dla gości meczu w Wapienicy dodatkową motywacją jest jesienna porażka, zarazem jedyne zwycięstwo ostatniego zespołu w tabeli. Zapora Porąbka będzie chciała się odegrać i moim zdaniem zrobi to efektownie. W Landeku każdy inny wynik, jak wygrana gospodarzy byłby niespodzianką. A tej nie przewiduję, bo Spójnia opromieniona awansem do IV ligi będzie chciała zapewne jeszcze powiększyć przewagę na finiszu rozgrywek. Koszarawa słabsze mecze przeplata dobrymi, identycznie można odnieść się drużyny z Pewli Małej. Może okazać się to starcie do pierwszego gola. Kto go strzeli, ten wygra. Wierzę w swój zespół i nie wyobrażam sobie, abyśmy nie przywieźli kompletu punktów. Po taką zdobycz jedziemy. Walczymy o każdy punkt w tych ostatnich dwóch meczach, a miejsce na podium „okręgówki” byłoby dla nas świetnym wynikiem.

Program 33. kolejki:

15.06.2013 r. (sobota), g. 17:00 Beskid Skoczów – Pasjonat Dankowice Koszarawa Żywiec – LKS Pewel Mała Tempo Puńców – Cukrownik Chybie Spójnia Landek – LKS Bestwina Wisła Strumień – GKS Radziechowy-Wieprz Zapora Wapienica – Zapora Porąbka Metal Skałka Żabnica – Morcinek Kaczyce

Awansem: Błyskawica Drogomyśl – Kuźnia Ustroń 1:3 (0:1) Pauza: Wilamowiczanka Wilamowice