Po rundzie jesiennej na 1. miejscu w tabeli TW PLAST Beskidzkiej Ligi Biznesu plasuje się drużyna firmy Raben. Tuż za jej plecami jest Aluprof, który ma jedno oczko mniej (29). Podium rozgrywek uzupełnia Rekord SI ze stratą 2 punktów. Co ciekawe, już w 1. kolejce wiosennej rywalizacji dojdzie do konfrontacji Raben - Aluprof. 
 
- Wiadomo, że łatwiej jest gonić niż uciekać. Przed sezonem zakładaliśmy sobie cel, aby znaleźć się w pierwszej ósemce. Jesteśmy liderem, ale każde miejsce w pierwszej piątce będzie dla nas wartościowe - mówił kilka dni temu w rozmowie z naszym serwisem Paweł Duda, kapitan zespołu Raben. 

 

W poniedziałek odbędą się 3 mecze 14. kolejki Beskidzkiej Ligi Biznesu. Pozostałe 3 zostaną rozegrane w środę - rywalizację 10 marca rozpoczną futboliści Hutchinsona i Abakonu. - Mamy swoje problemy kadrowe, ponieważ kilku zawodników przez wzgląd na kontuzje wypadło ze składu. Ciężko będzie nam się zebrać, ale na pewno nie poddamy meczu. Będziemy walczyć o zwycięstwo - zaznacza Przemysław Osierda, kapitan Hutchinsona. - Zimą kilka razy udało nam się spotkać na treningu i wspólnie pokopać w piłkę. Przez pandemię nie robiliśmy jednak tego tak często, jak byśmy chcieli. Wiosną chcemy powalczyć o miejsce w pierwszej 5. - zdradził nasz rozmówca. 

Program 14. kolejki:

8.03.2021 r. (poniedziałek)
Murapol - Rekord SI (g. 18:00)
Aluprof - Raben (g. 19:00)
TI Fluid - MZD Bielsko-Biała (g. 20:00)
 
10.03.2021 r. (środa)
Hutchinson - Abakon (g. 19:00)
Aqua - BNI Beskid (g. 20:00)
Marrodent - Kuchnie BB (g. 21:00)


----> TABELA I CAŁY TERMINARZ TW PLAST BESKIDZKIEJ LIGI BIZNESU