Nie tak wyobrażali sobie Polacy pierwsze mecze w ramach UEFA Futsal Euro 2022. W pierwszym meczu Biało-Czerwoni ulegli Chorwacji 1:3. Wynik spotkania został ustalony w pierwszej połowie. Po zmianie stron podopieczni Błażeja Korczyńskiego wrócili na boisko zmotywowani, zmobilizowani, aby odwrócić losy spotkania. Duże zaangażowanie przy odpowiedzialnym zachowaniu w działaniach obronnych, a także postawienie na ofensywę nie zostało odzwierciedlone w rezulacie. Porażka na otwarcie turnieju nie przekreślała jednak szans Polski na wyjście z grupy.

Polacy byli faworytem konfrontacji ze Słowacją. Aktywni w ofensywie Biało-Czerwoni objęli prowadzenie już w 7. minucie za sprawą trafienia Tomasza Kriezela. W drugiej połowie do głosu zaczęli dochodzić Słowacy, którzy dwukrotnie zaskoczyli bramkarza reprezentacji, Michała Kałużę. Finalnie jednak Polska doprowadziła do wyrównania, jednak to powoduje bardzo "dyskomfort" przed meczem z Rosją.

Rosjanie dotychczas pokonali Słowację 7:1 oraz Chorwację 4:0, czym zapewnili sobie wyjście z grupy. Polacy, jeśli myślą dalszej grze podczas UEFA Futsal Euro 2022 muszą pokonać jednego z kandydatów do tytułu oraz liczyć na potknięcie Chorwacji w meczu ze Słowacją. Bukmacher BETTERS, sponsor naszego portalu przygotował specjalną ofertę na to spotkanie. Wygrana Polski wyceniania jest na 9.10, natomiast Rosji na 1.19. A może spotkanie zakończy się podziałem punktów? Kurs na taką ewentualność wynosi 7.60. Pełna oferta dotycząca meczu Polska - Rosja TUTAJ. Początek spotkania w najbliższą sobotę (29.01.2022 r.) o 14:30.