Przez kilka ostatnich dni w hali w Parku Rosta w Bielsku-Białej trwały zmagania najlepszych młodych tenisistek i tenisistów do lat 14. W gronie ścisłych faworytów turnieju byli najwyżej rozstawieni podopieczni miejscowego BKT Advantage – kolejno Jakub Jędrzejczak, Mikołaj Migdalski i Jakub Tomasiak – którzy oczekiwaniom sprostali.

Tyczy się to zwłaszcza Migdalskiego, który zaprezentował znakomitą formę. Z singlowego triumfu tenisista BKT Advantage cieszyć się mógł po finałowym zwycięstwie 7/5, 6/4 nad Tomaszem Berkietą. Wcześniej świeżo upieczony mistrz kraju ograł m.in. klubowego kolegę Tomasiaka 6/1, 6/1.

Migdalski na najwyższym stopniu podium stanął także, gdy podsumowano rywalizację deblową. W duecie z Jędrzejczakiem pokonali w decydującej batalii Tomasiaka i Berkietę 6/2, 6/1.

Co równie ważne, a związane pośrednio z aspektem sportowym, mistrzostwa przeprowadzone przez BKT Advantage, a z medialnym partnerstwem naszego portalu, okazały się nie lada sukcesem pod względem organizacyjnym. Do tego wydarzenia niebawem jeszcze powrócimy.