Z wiceliderem bielskiej A-klasy zmierzyła się drużyn z Bestwiny. Sparing wygrała wyraźnie. Beskid Skoczow LKS Bestwina rrPodopieczni Sławomira Szymali rozegrali drugi test-mecz. Przed tygodniem z dobrej strony zaprezentowali się podczas konfrontacji z Drzewiarzem Jasienica - porażka 2:3 - wczoraj wysoko pokonali  GLKS Wilkowice. Po dwa gole zdobyli zawodnicy, od których w pierwszej kolejności ich zdobywania powinno się wymagać. Najlepszy strzelec zespołu Szymon Skęczek oraz Szymon Święs błysnęli skutecznością. Jedno trafienie zapisał na swoim koncie po przerwie Krystian Makowski. - Dobrze zaprezentowaliśmy się w ofensywie. Wystąpiło w tym meczu kilku testowanych zawodników, większość wypadła dobrze. W pierwszej połowie byliśmy wyraźnie lepszym zespołem. Podsumowując, było poro pozytywów - ocenia trener Szymala.

LKS Bestwina - GLKS Wilkowice 5:0 (3:0) Bramki dla LKS-u Bestwina: Święs - 2, Skęczek - 2, Makowski

LKS Bestwina: B.Droździk (testowany bramkarz, Kudrys) - Żurek, Gołąb, testowany zawodnik, Maciążka, M.Droździk, Gacek, Łoś, testowany zawodnik, Skęczek, Święs oraz Radwański, Nowak, Duś, Makowski, Drewniak, trzech testowanych zawodników Trener: Szymala