Mowa oczywiście o oficjalnej stronie internetowej klubu z Cygańskiego Lasu, która w mijającym miesiącu została zaprezentowana Czytelnikom.

nowa_strona_rekord

Witryna internetowa Beskidzkiego Towarzystwa Sportowego Rekord pod adresem www.bts.rekord.com.pl jest od 11 grudnia br. dostępna w nowym wydaniu. To już czwarta wersja klubowej strony. Zbiega się to niejako z obchodzonym w nadchodzącym roku 20-leciem funkcjonowania klubu z Cygańskiego Lasu. – Nasz klub powstał w 1994 roku więc nową odsłonę strony można potraktować w kategorii... prezentu.N owa strona to taki informatyczny akcent, że również w sferze organizacyjnej chcemy się rozwijać – wyjaśnia Janusz Szymura, prezes BTS Rekord.

Zmieniony design strony internetowej to przede wszystkim inny układ wiadomości sportowych. Osobne boxy informacyjne przeznaczone zostały na futsal, piłkę nożną oraz grupy młodzieżowe – zatem najistotniejsze aspekty działalności klubu. Przewidziano ponadto slider z najważniejszymi, bieżącymi aktualnościami. Po prawej stronie tabele rozgrywek oraz wyniki drużyn Rekordu, a także osobne miejsce dla funkcjonującej w Cygańskim Lesie, Szkoły Mistrzostwa Sportowego Rekord. Nie zmieniła się natomiast tonacja kolorystyczna, bo Rekord to wciąż „biało-zieloni”. – To kolory obowiązkowe! Graficy czasami narzekają na ten dobór kolorów, gdyż nie jest je łatwo wkomponować w ramy stron internetowych. Dzisiejsze witryny internetowe klubów sportowych to przedłużenie ich wizerunku w wirtualnej przestrzeni. Nie wyobrażam sobie, aby nie współgrały z barwami klubowymi – klaruje sternik bielskiego klubu w jednym z wywiadów dla oficjalnej strony Rekordu.