Już po raz 15. odbyły się halowe zmagania piłkarskie radnych i pracowników samorządowych powiatu bielskiego.

Pięć drużyn podjęło w Kaniowie rywalizację o Puchar Starosty Bielskiego. Najlepsi okazali się samorządowy z Czechowic-Dziedzic, którzy wyprzedzili ekipy z Kóz, Bestwiny, Wilamowic oraz reprezentantów powiatu bielskiego.

Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Rafał Maj ze zwycięskiej drużyny, najlepszym zawodnikiem radny powiatu bielskiego Leszek Obracaj, a w klasyfikacji strzelców triumfował Paweł Jurczak z Kóz. Za najefektowniejsze robinsonady bramkarskie, nagrodę ufundowaną przez redakcję gazety „Mój Powiat”, uhonorowany został Zbigniew Adamczyk z Kóz.

Zwycięska drużyna z Czechowic-Dziedzic występowała w składzie: Rafał Maj, Stanisław Kopeć, Radosław Hudziec, Łukasz Dobucki, Patryk Hudziec, Tomasz Bartoszek,  Sebastian Korzon i Michał Dadok.

Organizator turnieju, specjalista ds. sportu w Starostwie Powiatowym Czesław Pszczółka, wyraził zadowolenie, że w 15-letniej historii powiatu bielskiego samorządowcy gminni i powiatowi spotkali się ponownie w innych niż na co dzień rolach, a jako piłkarze halowi dowiedli sporych umiejętności.