Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy Podbeskidzie Bielsko-Biała, pomimo napiętego, ekstraklasowego terminarza, chętnie angażują się w mikołajkowe i przedświąteczne akcje, który mają jeden wspólny mianownik – pomoc osobom potrzebującym i chorym. Znajdą także czas dla swoich fanów. Piłkarskie Mikołajki (2)

Wczoraj Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami, którymi byli piłkarze i trenerzy zespołu TS Podbeskidzie, odwiedził podopiecznych Szpitala Pediatrycznego nr 3 w Bielsku-Białej. Wspólnie zaprezentowali się młodym pensjonariuszom w roli narratorów bajek autorstwa Jana Brzechwy.

Mikołajki za nami, Boże Narodzenie przed. Zbliżający się przedświąteczny czas, będzie dla zawodników i trenerów Podbeskidzia, czasem niezwykle intensywnym – pomimo częstych ligowych meczów, zaangażują się w rozmaite akcje. W poniedziałek 9 grudnia reprezentacja drużyny odwiedzi z prezentami rodzinę wybraną przez zespół w ramach akcji Szlachetna Paczka, a w czwartek 12 grudnia w CH Gemini Park zawodnicy spotkają się z kibicami podczas malowania świątecznych bombek. Spotkanie to wprowadzi kibiców w przedświąteczny nastrój, a zarazem będzie ostatnią okazją do zdobycia autografów oraz zdjęć z piłkarzami, przed kończącym piłkarski rok spotkaniem z Koroną Kielce, i przed świątecznymi urlopami „Górali”. W akcji udział wezmą także, Akademia Przyszłości, jej podopieczni, w czasie trwania imprezy będą przygotowywać świąteczne kartki, oraz pracownicy Sali Zabaw Kidsland, którzy zajmować się będą malowaniem dziecięcych twarzy w świąteczne i piłkarskie wzory. Oni również, na zakończenie spotkania, poprowadzą Świąteczne Mini Disco Show. Gospodarzami wydarzenia będą aktorzy Teatru Polskiego.