– Cukrownik z Beskidem? Mecz na remis. Goście od początku sezonu szukają formy, natomiast chybianie po wzmocnieniach ciągle są „w gazie”. To solidna ekipa, ale goście niewątpliwie się postawią.

Faworyt zdecydowany w Kończycach Małych, gdzie gospodarze bezapelacyjnie zgarną komplet punktów. Orzeł nie ma jak się przeciwstawić tak mocnemu rywalowi.

W Pruchnej jeden z ciekawszych meczów w dolnej części tabeli. Sądzę, że to gospodarze zdobędą wszystkie punkty. Mają solidniejszy zespół z fajnym napastnikiem w składzie, co w A-klasie jest dużą wartością.

Wydaje mi się, że może być dziwny mecz pomiędzy drużynami z Rudnika i Pielgrzymowic. Obie są raczej defensywnie nastawione i wolą grać z kontry. Ciężko wskazać faworyta, pomimo sporej różnicy w tabeli. Oceniając samą grę nie powiedziałbym, że wyżej notowany Strażak będzie lepszy. Bezpiecznie obstawię na remis.

Strażak Dębowiec z Iskrą Iskrzyczyn sobie poradzi. W zeszłym tygodniu mierzyliśmy się z Iskrą i w zasadzie powinniśmy spotkanie wygrać. Mimo że padł remis to rywal w mojej opinii jest trochę „pod formą”, choć trener zapowiadał koniec kadrowych absencji. I to może nie wystarczyć.

Co wydarzy się w Pogórzu? Tego nikt nie wie. Nasz rywal to drużyna z ambicjami. My nie gramy tak źle, jak tabela na to wskazuje. Szykuje się po piłkarsku dość ciekawy mecz. Nie wypada mi powiedzieć, że nie liczymy na niespodziankę, bo w każdym spotkaniu chcemy punktować.


Program 7. kolejki:

16.09.2023 r. (sobota), g. 16:00
Cukrownik Chybie – Beskid Brenna
LKS Kończyce Małe – Orzeł Zabłocie
LKS '99 Pruchna – Błękitni Pierściec

17.09.2023 r. (niedziela), g. 16:00
LKS Pogórze – Zryw Bąków (g. 11:00)
Iskra Iskrzyczyn – Strażak Dębowiec
LKS Rudnik – Strażak Pielgrzymowice

Błyskawica Kończyce Wielkie – pauza