Podczas Drużynowych Mistrzostw Polski wyniki dające brązowe medale osiągnął kobiecy zespół BKT Advantage. Podopieczne trenera Stavrosa WawrzosaMagda Zajda, Laura Duhl, Patrycja Niewiadomska i Justyna Jegiolka – w Sobocie dotarły do decydującej fazy czempionatu. Przyszło im walczyć ostatecznie o brąz z ekipą z Sopotu. Bielskie tenisistki stanęły na wysokości zadania, z rywalkami sobie poradziły, rewanżując się im za zeszłoroczną porażkę.

Nieźle poczynali sobie w mocnej stawce mężczyźni. Bartek Wojnar, Marek Mrozek, Marek Rehacek i Andrzej Mach medalu wprawdzie nie zdobyli, ulegając faworyzowanym zawodnikom Grunwaldu Poznań, ale zajęli dobre 6. miejsce, poprawiając się o kilka lokat w porównaniu z rokiem ubiegłym.

Dobre wieści z punktu widzenia bielskiego klubu napłynęły także z Halowych Mistrzostw Śląska w kategorii seniorów. Po najcenniejszy krążek sięgnął zaledwie 15-letni Zinovii Nahirniak, który w pojedynku o złoto pokonał klubowego kolegę Michała Dyrdę. Ten z sukcesu cieszył się w rywalizacji deblowej, w parze z Bartłomiejem Brzóską (Starochorzowskie Centrum Sportu Sokół) stając na najwyższym stopniu podium.