Finalne podsumowanie dokonań tenisowych za rok 2020 wypadło z punktu widzenia bielskiego klubu znakomicie. Ponownie w różnych kategoriach młodzieżowych, i to pomimo wszelakich zawirowań treningowych i turniejowych związanych z okresem pandemii, udziałem podopiecznych BKT Advantage stały się wartościowe sukcesy. Znalazło to przełożenie na ranking uwzględniający łącznie 121 polskich klubów.


Klub stacjonujący w bielskim Parku Rosta osiągnął w nim pułap 281,25 punktów, ustępując jedynie Górnikowi Bytom – najlepszemu także w poprzedniej edycji zestawienia za rok wcześniejszy – oraz AZS-owi Poznań, którym zliczono odpowiednio 340,25 pkt. i 311,75 pkt. – To kolejny sukces w krótkiej, bo 10-letniej obecnie historii naszego klubu. Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim zawodnikom, którzy dzielnie walczyli i zdobywali punkty, a także ich trenerom oraz osobom zaangażowanym w tworzenie teamu BKT – skomentowano w klubie.

Podkreślono, że gdyby w klasyfikacji ujęto Halowe Mistrzostwa Polski do lat 14 to dorobek BKT Advantage byłby jeszcze pokaźniejszy. Obiecująco brzmi zarazem zapowiedź ambitnej walki w kolejnym tenisowym roku o wyższą lokatę na „pudle”. – Nie spoczywamy na laurach. Będziemy ciężko pracować na jeszcze lepsze wyniki – czytamy w komentarzu zamieszczonym przez klub z Bielska-Białej, któremu medialnie towarzyszy nasz portal.