Pierwszy mecz, który rozpocznie sportową ucztę, odbędzie się o godzinie 18:30 i będzie to starcie między ekipą Piekarni Jasiek a zespołem TI Fluid. Obie drużyny prezentują wysoki poziom umiejętności, choć nie szło to dotychczas w parze z korzystnymi wynikami. Następnie, o godzinie 19:20, emocjonować będziemy się pojedynkiem pomiędzy zespołem Murapol a ekipą ABB. Murapol jest jednym z faworytów do wygrania swojej grupy, natomiast spotkania ABB zawsze dostarczają wielu emocji i tak też może być i tym razem. 

 

Kolejny mecz, który zapowiada się niezwykle ciekawie, rozpocznie się o godzinie 20:10. Special Works zmierzy się z drużyną Worker Service. Obydwie ekipy doskonale zdają sobie sprawę z wagi tego spotkania, dlatego można spodziewać się intensywnej walki o zwycięstwo. Która firma pokaże się z lepszej strony i zgarnie trzy punkty? Na zakończenie wieczoru, o godzinie 21:00, RE/MAX Home Professional zmierzy się z Urzędem Miasta/BKS. Ci pierwsi są świeżo po wygranej w niesamowitych okolicznościach z ABB, z kolei "Urzędnicy" ulegli mistrzowi - Special Works 3:6. 

 

- Początek sezonu Zimowej Ligi Biznesu pokazał, że rozgrywki te stoją na wysokim poziomie. Nie brakuje spotkań, które do ostatniej syreny trzymają w napięciu. Jeśli chodzi o naszą postawę, jestem zadowolony z naszej gry. W ostatnim meczu zagraliśmy z mistrzem ZLB i potrafiliśmy z nim nawiązać walkę w końcówce. Przed nami kolejny wymagający rywal, jakim jest RE/MAX, ale wierzę, że uda nam się wrócić na zwycięską ścieżkę - dowiadujemy się z zespołu Urzędu Miasta. 

 

Program 3. kolejki Zimowej Ligi Biznesu: 

 

Grupa A, 20.12.2023 r. (środa) 

Piekarnia Jasiek - TI Fluid (g. 18:30)

Murapol - ABB (g. 19:20)

Special Works - Worker Service (g. 20:10)

RE/MAX Home Professional - Urząd Miasta/BKS (g. 21:00)