Rekord SI od samego początku awizowany był jako jeden z faworytów Beskidzkiej Ligi Biznesu. Drużyna, której kapitanem jest Piotr Szymura, już w 1. kolejce potwierdziła, że będzie walczyć o czołowe lokaty. Bielszczanie punkty stracili dotychczas tylko raz, remisując w 4. serii gier z Electropoli. Wczoraj zawodnicy Rekordu pokonali natomiast Murapol 4:2 i zapewnili sobie tytuł mistrza jesieni. 
 
- Wygrała drużyna lepsza, zdecydowanie bardziej doświadczona. My zostawiliśmy serce na boisku i do samego końca walczyliśmy o korzystny wynik, ale zabrakło trochę szczęścia. Robimy jednak postępy, co nas bardzo cieszy. Podobają nam się te rozgrywki. Organizacja, praca sędziów i cała otoczka tej ligi stoi na wysokim poziomie - powiedział Krzysztof Stanisławski, zawodnik Murapolu. - Pozostaje lekki niedosyt jeśli chodzi o nasze wyniki, ale mamy w sobie pokorę i wiemy nad czym musimy pracować, aby wiosną powalczyć o wyższą lokatę - zapewnił. 
 
W drugim wczorajszym spotkaniu Aluprof zdecydowanie pokonał Selleo. Mecz od pierwszego gwizdka arbitra toczył się pod kontrolą "gości", którzy ostatecznie zaaplikowali rywalowi 8 goli, nie tracąc przy tym żadnego. Zainkasowane 3 "oczka" pozwoliły Aluprofowi awansować na 5. lokatę w ligowej tabeli. Selleo pozostało na ostatnim miejscu. 

 
O godzinie 20:00 na murawę obiektu w Cygańskim Lesie wybiegli przedstawiciele firmy Electropoli oraz Klingspor. Mecz toczył się na wysokim poziomie, a o końcowym rezultacie zadecydowała skuteczność. Ta na wyższym poziomie stała w ekipie Electropoli, które wygrało 8:3. Nie zawiedli oczywiście Piotr Giertler oraz Mateusz Gąsiorek, którzy są motorami napędowymi swojego zespołu. Wczoraj strzelili kolejno 3 i 2 bramki. Dzięki temu Electropoli nie tylko umocniło się na podium, lecz również włączyło się do gry o pozycję wicelidera. 
 
Ostatnim spotkaniem objętym programem 6. kolejki Beskidzkiej Ligi Biznesu było starcie Safety First z Rabenem. Starcie, które zapowiadało się jako wyrównane, zgoła nieoczekiwanie przybrało miano jednostronnego. Zawodnicy Rabenu znakomicie "wstrzelili" się tego dnia z formą, czego efektem było zwycięstwo stosunkiem 12:5. Jakiekolwiek powody do zadowolenia po ostatnim gwizdku sędziego w szeregach Safety First mógł mieć Konrad Opioła, który strzelił 5 goli. 
 
 
Wyniki 6. kolejki Beskidzkiej Ligi Biznesu: 

Rekord Si - Murapol 4:2 
Rekord: Wnętrzak, P.Szymura, J.Szymura, Greń, Biela, Maślorz, Kania, Homa, Spisak 
Gole: Greń - 2, P.Szymura, Maślorz 
 
Murapol: Goc, Iskra, Dostał, Bienioszek, Waliczek, Madzia, Jarosiński, Stanisławski, Kumorek, Kozdra, Szarzec
Gole: Madzia, Stanisławski 
 
Selleo - Aluprof SA 0:8
Selleo: Czana, Greń, Lapczyk, Chalecki, Boruta, Motak, Lach, Kawiak, Romik 
 
Aluprof: Baron, Dziki, Szymalski, Piątek, Bugno, Kępka, Sobczak, Fuczik, Suchodolski, Maroszek, Kuliga 
Gole: Dziki - 3, Sobczak, Suchodolski - 2, Piątek
 
Electropoli - Klingspor 8:3 
Electropoli: Prochownik, Pezda, Giertler, Gąsiorek, Caputa, Białek, Duda, Gronowski, Savin 
Gole: Giertler - 3, Gąsiorek - 2, Białek, Duda, Savin 
 
Klingspor: Naglik, Malarz, Frydel, Załlikiewicz, Grządziel, Żurek, Oślak, Majdoń, Łoński, Barut, Duźniał 
Gole: Żurek - 2, Majdoń 
 
Safety First - Raben 5:12
Safety First: Jarczok, Sztorc, Gąsiorek, Dyduch, Tyc, Szymczak, Opioła, Wawrzynek, Hadydoń 
Gole: Opioła - 5
 
Raben: Duda, Kacyrz, Popiołek, Gach, Dudka, Szafrański, Pasterny 
Gole: Gach - 6, Popiołek - 4, Kacyrz, Dudka