W poniedziałkowe popołudnie zobaczymy trzy starcia w ramach III ligi. Selleo, które ostatnio zanotowało pierwszą wygraną w sezonie, zmierzy się z zespołem Avio. Beniaminek dał się poznać jako zespół usposobiony ofensywnie, o czym świadczy 11 goli strzelonych w dwóch meczach. Następnie dojdzie do hitu na tym szczeblu rozgrywkowym. Liderujący Tabron zmierzy się z Arcyksiążecym Browarem Żywiec. Ci drudzy będą mieć doskonałą okazję do rewanżu za porażkę z 1. kolejki. Na koniec poniedziałkowych zmagań EnerSys o pierwsze punkty powalczy z PreZero. 

 

Tradycyjnie w środę przyglądać się będziemy meczom II ligi. Na start Urząd Miasta/BKS zmierzy się z Aludyne, który jeszcze nie zaznał smaku zwycięstwa w tym sezonie. - Spodziewamy się trudnego spotkania. Aludyne to ambitny zespół, który będzie dążył do przełamania. W ich poczynaniach nie ma kalkulacji, o czym świadczy bilans bramkowy 5:28. My jednak także będziemy chcieli zapunktować za trzy. Po udanej inauguracji nieco obniżyliśmy loty. Ostatni mecz przegrany z Grupą Buena spowodował pewien niedosyt, ale wierzę, że uda nam się wrócić na zwycięski szlak - przekonuje bramkarz Urzędu Miasta/BKS, Bartłomiej Malec. 

 

Niepokonany jak dotąd Revline o 18:50 w środę zmierzy się z zawsze niewygodnym Uniwersytetem Bielsko-Bialskim. "Uskrzydlona" ostatnim zwycięstwem Grupa Buena stoczy bój ze Strumetem. Outsider TI Fluid będzie się starał zatrzymać wicelidera ABB. 4. kolejkę zmagań na tym szczeblu rozgrywkowym zwieńczy konfrontacja Marion - Piekarnia Jasiek, która zapowiada się iście ciekawie. 

 

Program 4. kolejki (III liga BLB): 

 

2.10.2023 r. (poniedziałek)

Selleo - Avio (g. 18:50)

Arcyksiążęcy Browar Żywiec - Tabron (g. 19:40) 

EnerSys - PreZero (g. 20:30) 

 

Program 4. kolejki (II liga BLB):

 

4.10.2023 r. (środa) 

Aludyne - Urząd Miasta/BKS (g. 18:00) 

Revline - Uniwersytet Bielsko-Bialski (g. 18:50)

Strumet - Grupa Buena (g. 19:40) 

TI Fluid - ABB (g. 20:30) 

Marion - Piekarnia Jasiek (g. 21:20)