2. kolejkę otworzy spotkanie ekip, które dobrze rozpoczęły sezon. Zarówno Nemak, jak i Zbuduj cieszył się z kompletu punktów na inauguracje. Ci pierwsi zwyciężyli 5:4 z Special Works, a Zbuduj odprawił z kwitkiem Malko-Met. Ten mecz odbędzie się o godzinie 18:00. Następnie "uskrzydlony" wygraną nad Marrodentem RE/MAX zmierzy się z podrażnionym Special Works.

 

Godzina 19:40 - wówczas to na boisku zobaczymy drużyny Hutchinson i Grupy Rekord. Biało-zieloni na start zaznali wysokiej porażki w meczu z Murapolem i z pewnością będą chcieli zamazać plamę po tych wydarzeniach. O to jednak nie będzie łatwo. Hutchinson, mimo że uległ ekipie Davis Fabrics, to jednak pokazał, że faworyci nie będą mieli z nim łatwiej przeprawy. Bardzo interesująco kreśli się spotkanie awizowane na godzinę 20:30. Mający aspiracje na najwyższe cele w BLB Murapol zmierzy się z zespołem, który od kilku sezonów pozostaje w czołówce rozgrywek Marrodentem, który także będzie chciał zacząć wygrywać, po wspomnianej już porażce z RE/MAX-em. 

 

Poniedziałkowe mecze w 2. kolejce Beskidzkiej Ligi Biznesu (I liga). Zakończy pojedynek Malko-Met z Davisem Fabrics, który jak co sezon jest stawiany w roli faworytów do mistrzostwa ligi. - Aspiracje mamy takie jak zawsze, walczymy o mistrza (śmiech). Tym bardziej, że pojawiła się taka szansa, gdyż nie ma naszego najwspanialszego rywala, Budohouse. A szkoda! Mecze między nami zawsze były ciekawe i będzie ich brakować. Jeśli chodzi o naszą kadrę, nie zmieniamy nic co dobrze funkcjonuje. Gramy przez 3 lata praktycznie tym samym składem i jedynie co może nam przeszkodzić to kontuzje, który nie brakowało w poprzedniej "kampanii". Wiemy, że konkurencja również nie śpi. Murapol również chce grać najwyższe cele, ale to dla są chłopki do zjedzenia (śmiech). Na przestrzeni sezonu pokażemy, że aspiracje, aspiracjami, ale liczy się to co na boisku - mówi nam Kamil Kurowski z Davis Fabrics

 

Program 2. kolejki (1. liga BLB) 

 

4.09.2023 r. (poniedziałek) 

Nemak - Zbuduj (g. 18:00)

RE/MAX Home Professional - Special Works (g. 18:50)

Hutchinson - Grupa Rekord (g. 19:40) 

Murapol - Marrodent (g. 20:30)

Davis Fabrics - Malko-Met (g. 21:20)