3. kolejka wystartuje z wysokiego C. Już 18:00 dojdzie bowiem do bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku. Nemak, który na tę chwilę legitymuje się pierwszym miejscem, zmierzy się z jednym z kandydatów do mistrzostwa, Murapolem. Zespół Krzysztofa Stanisławskiego tydzień temu zremisował z Marrodentem i będzie chciał jak najszybciej powrócić do wygrywania. Następnie dojdzie do pojedynku drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli. RE/MAX Home Professional o 18:50 zmierzy się z ekipą z Zbuduj. 

 

- Kolejny sezon w BLB, największe zaskoczenie - póki co - to brak drużyny Budohouse. Po pierwszych 2. kolejkach myślę, że poziom się bardzo wyrównał i nie ma już słabych drużyn. My, całe lato przepracowaliśmy intensywnie grając sparingi i widać, że ta nasza gra idzie do przodu (uśmiech). Staliśmy się drużyną, a nie zlepkiem ludzi. Jest dobra atmosfera w drużynie, a cel na ten sezon? Taki jak zawsze, zająć jak najlepsze miejsce w lidze. W tym roku postaramy się zaatakować tą drugą część tabeli, o ile nie będzie żadnych kontuzji. Myślę, że jest to realne. Dzisiejszy mecz będzie bardzo ciężki, ale postaramy się żeby te trzy punkty zostały przypisane drużynie RE/MAX. Pogoda sprzyja, więc zapraszamy na trybuny kibiców, Może choć trochę poprawimy humory kibicom po fatalnej porażce naszych "orłów" z Albanią - mówi nam Michał Chrobak, kapitan drużyny RE/MAX Home Professional. 

 

Na 19:40 zaplanowano hit 3. kolejki. Grupa Rekord, która ostatnio zaznała przełamania, podejmować będzie Davis Fabrics. Czekający na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie Marrodent zmierzy się z kolei z Malko-Met.. Ci drudzy "urwali" tydzień temu punkty drużynie Davis, co oznacza, że absolutnie nie można ich lekceważyć. 3. kolejkę zmagań w I lidze zakończy pojedynek beniaminka Special Works z Hutchinsonem. 

 

Program 3. kolejki (I liga BLB): 

 

11.09.2023 r. (poniedziałek) 

Nemak - Murapol (g. 18:00)

Zbuduj - RE/MAX Home Professional (g. 18:50)

Grupa Rekord - Davis Fabrics (g. 19:40) 

Malko-Met - Marrodent (g. 20:30) 

Special Works - Hutchinson (g. 21:20)