Dwie drużyny BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała dotarły do finałów Mistrzostw Śląska w siatkówce juniorek. juniorki BKS Pierwszy zespół siatkarek znad Białej wygrał rywalizację grupową. Pokonał drużynę z Śrubiarnię Żywiec 3:0, rówieśniczki z Katowic po tie-breaku. W półfinale podopieczne Grzegorza Kosatki trafiły na SMS Jastrzębie Zdrój. Pierwszego seta przegrały, trzy kolejne rozstrzygnęły na swoją korzyść. W finale Mistrzostw Śląska zmierzyły się z Tauronem MKS-em Dąbrowa Górnicza. W ostatnim meczu turnieju musiały uznać wyższość rywalek. Tym razem to BKS zdołał jednego seta wygrać, w pozostałych nie potrafił znaleźć sposobu na niepokonany w finałach MKS.

Wicemistrzostwo zdobyte przez pierwszy zespół BKS-u jest równoznaczne z przepustką do gry o prym w kraju. Drugi zespół  klubu z Bielska-Białej przegrał podczas turnieju finałowego wszystkie mecze grupowe. Zakończył rywalizację na 7. miejscu.

Wyniki BKS-u: TS STAL Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec – BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (24:26, 17:25, 24:26) BKS Aluprof Bielsko-Biała – Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:2 (25:13, 22:25, 25:10, 22:25, 15:10) półfinał: Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój – BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (25:23, 18:25, 16:25, 17:25)

finał: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:15, 21:25, 25:15, 25:18)

Wyniki BKS-u II: BKS Aluprof II Bielsko-Biała – Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój 1:3 (21:25, 17:25, 25:22, 20:25) BKS Aluprof II Bielsko-Biała – Tauron MKS II Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 15:25, 22:25) Tauron MKS I Dąbrowa Górnicza – BKS Aluprof II Bielsko-Biała 3:0 (25:14, 25:10, 25:19)