- W Jaworzu obstawiam czystą "1". Czarni będą chcieli zwycięstwem zakończyć sezon przed własną publicznością. 

 

Mecz między Pasjonatem a Rotuzem kreśli się iście ofensywnie. Na pewno będzie to spotkanie z dużą liczbą bramek - zwyciężą gospodarze, ale wspomogę się "podpórką". 

 

Szkoda, że tydzień temu nie przyszło nam rozegrać swojego meczu, co nam pokrzyżowało plany. Zespół ze Studzienic nie przyjechał na mecz i takich obrazków nie chcielibyśmy widzieć w "okręgówce". Co do naszego najbliższego spotkania - chcemy sprawić niespodziankę w meczu z rezerwami LKS-u Goczałkowice-Zdrój, choć wiemy, że czeka nas ekstremalnie trudne zadanie. 

 

W Pszczynie zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Być może nawet o "pudło" rundy wiosennej. BKS jest "na fali", natomiast Iskra będzie chciała poprawić ostatnie rezultaty - stawiam na remis. 

 

LKS Wisła Wielka jest pogodzona ze spadkiem, natomiast KS Międzyrzecze odpadł z walki o mistrzostwo. Międzyrzeczanie jednak do końca będą chcieli wygrywać i tak też się stanie w nadchodzącym spotkaniu. 

 

Rezerwy Rekordu tydzień temu zapewniły sobie awans do IV ligi i z tego miejsca składam gratulacje dla Darka Ruckiego oraz całej drużyny i klubu. "Zetka" to zespół chimeryczny, więc bielszczanie zwyciężą w tym starciu. 

 

Nie widzę innej możliwości, jak pewna wygrana GLKS-u w meczu z GTS Bojszowy. 

 

Program 29. kolejki: 

 

8.06.2023 r. (czwartek), g. 15:00

Czarni Jaworze - JUW-e Jaroszowice (g. 14:00)

Pasjonat Dankowice - Rotuz Bronów 

 

10.06.2023 r. (sobota), g. 17:00 

LKS II Goczałkowice-Zdrój - LKS Bestwina (g. 10:00)

Iskra Pszczyna - BKS Stal Bielsko-Biała (g. 13:00)

LKS Wisła Wielka - KS Międzyrzecze (g. 16:00)

Rekord II Bielsko-Biała - ZET Tychy

LKS Studzienice - LKS Łąka

 

11.06.2023 r. (niedziela), g. 17:00 

GLKS SferaNet Wilkowice - GTS Bojszowy