- Moim zdaniem rezerwy LKS-u Czaniec to jeden z kandydatów do awansu, chcą grać piłką i z Grodźca wywiozą komplet punktów. 

 

W Kozach spodziewam się meczu walki. Orzeł i Sokół to ciekawe drużyny, szczególnie jeśli chodzi o poczynania defensywne. Spodziewam, iż pojedynek ten zakończy się podziałem punktów. 

 

Iskra na tę chwilę jest najsłabszą drużyną w lidze i Zapora przed własną publicznością bez większych problemów sięgnie po komplet punktów. 

 

Mimo że Żar w ostatnim meczu wygrał z ekipą z Porąbki, to jednak w meczu z Pionierem stawiam na wygraną pisarzowiczan, choć wspomogę się "podpórką". 

 

Tu spodziewam się ciekawego meczu. Rezerwy GLKS-u i "trójka" Podbeskidzia to młode zespoły, które będą walczyć o mistrzostwo. Z racji lokalnego patriotyzmu typuję "1X". 

 

Drużyna z Wapienicy w ostatnim meczu przełamała serię porażek i sięgnęła po komplet punktów. W meczu z Przełomem Zapora pokusi się o drugie zwycięstwo. 

 

Jedziemy na fajne boisko, zagramy z dobrym rywalem, dlatego sądzę, że zapowiada się interesujące widowisko. Nie spodziewałem się, że LKS Ligota tak "odpali" w tym sezonie, ale to zespół, który ma w swoich szeregach ciekawych zawodników, których zalety postaramy się zneutralizować. 

 

Program 8. kolejki:

 

30.09.2023 r. (sobota), g. 16:00 
Zamek Grodziec - LKS II Czaniec 
Orzeł Kozy - Sokół Hecznarowice 
Zapora Porąbka - Iskra Rybarzowice
Pionier Pisarzowice - Żar Międzybrodzie Bialskie

 

1.10.2023 r. (niedziela), g. 16:00
GLKS Sferanet II Wilkowice - Podbeskidzie III Bielsko-Biała 
Przełom Kaniów - Zapora Wapienica
LKS Ligota - KS Bystra