- Bardzo ciekawy mecz do typowania, bo KS Bystra dobrze się prezentuje ostatnimi czasy. Sokół gra “w kratkę”, ale na pewno obniżył loty w stosunku do poprzedniego sezonu. Myślę, że padnie remis. 

 

Interesujący mecz. “Dwójka” LKS-u nabrała doświadczenia, teraz już stawia warunki. To będzie trudny mecz dla Soły, ale wygra jedną bramką. 

 

Zapora przełamała się tydzień temu i uważam, że na tej “fali” będzie chciała się utrzymać. Orzeł gra gorzej niż w poprzednim sezonie i będzie miał ciężko  w tym meczu. Wapieniczanie wygrają, ale posłużę się “podpórką”. 

 

 

KS Bestwinka musi się przełamać. To zespół, który chce grać w piłkę i otwarty futbol. Cieszymy się, że ostatnio wygraliśmy z tą ekipą. Z Zamkiem trzeba się również liczyć, dlatego typuję 1X. 

 

Będziemy mocno osłabieni kadrowo na to spotkanie, ale jedziemy walczyć. Zawodnicy podejdą do meczu z pełnym zaangażowaniem, a uda się urwać jakieś punkty ekipie z Zabrzega? Zobaczymy. 

 

“Dwójka” GLKS-u może mieć jakieś wzmocnienia, ale Przełom jest najbardziej doświadczoną i ograną drużyną w tej lidze. Kaniowianie nie pozwolą sobie na porażkę. X2. 

 

W Międzybrodziu spodziewam się wyrównanego meczu z Pionierem. Zwycięży Żar, ale nie zdziwię się, jak padnie remis. 

 

Program 6. kolejki:

 

24.09.2022 r. (sobota), g. 16:00

Sokół Hecznarowice - KS Bystra (g. 13:30)

Soła Kobiernice - LKS II Czaniec 

Orzeł Kozy - Zapora Wapienica

KS Bestwinka - Zamek Grodziec 

Sokół Zabrzeg - LKS Ligota

 

25.09.2022 r. (niedziela), g. 16:00

GLKS II Wilkowice - Przełom Kaniów 

Żar Międzybrodzie Bialskie - Pionier Pisarzowice