W gronie 40 zawodników startujących w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w kategorii kadetów, wysoką formę zademonstrowali w Bielsku-Białej reprezentanci beskidzkiego regionu.

Turniej tenis BKT W turnieju gry pojedynczej chłopców na kortach BKT Advantage dobrze zaprezentował się najlepszy zawodnik miejscowego klubu – Mikołaj Wrzoł, który dotarł do półfinału. Na tym etapie nie dał rady bardziej doświadczonemu Marcinowi Molowi (Beskidy Ustroń) przegrywając 6/4, 4/6, 1/6. W finale, faworyt zawodów Marcin Skowroński (Return Radom) pokonał pogromcę bielskiego tenisisty.

W rywalizacji deblowej tytuł powędrował do pary zawodników BKT Advantage – Mikołaja Wrzoła i Szymona Bandury.

Wśród dziewcząt faworytka gospodarzy Magda Zajda odpadła w ćwierćfinale z Karoliną Wiśniewską (Match Point Ślęza). W finale Klara Siłka pokonała Wiśniewską 6/1, 6/2.

Sukces stał się udziałem beskidzkich zawodniczek w grze podwójnej. Zwyciężyła para Magda Zajda (BKT Advantage)/Beata Światłoń (Beskidy Ustroń).