Ponad rok trwała kadencja Adama Śliwy w Przełomie Kaniów. Klub po meczu 7. kolejki z Sołą Kobiernice zadecydował o rozstaniu ze szkoleniowcem. Tymczasowo jego miejsce zajął Wiesław Kucharski - wieloletni trener Przełomu, a także działacz poprowadził zespół do końca rundy, którą Przełom zakończył na 8. miejsce.

 

 

Kadra zespołu jest praktycznie taka sama, jak w ubiegłym sezonie. Atmosfera w zespole, w szatni jest dobra, jak nie bardzo dobra. Brakuje nam skuteczności oraz szczęścia pod bramką przeciwnika. Z kolei za łatwo tracimy bramki. To nie jest tak, że drużynie się nie chce. Frekwencja na treningach jest zadowalająca, zawodnicy się wzajemnie mobilizują. Wierzę, że to w końcu przełoży się na rezultaty osiągane na boisku - mówił niedawno w rozmowie z naszym portalem prezes klubu, Grzegorz Wieczorek. 

 

Nowym trener Przełomu oficjalnie został Piotr Bogusz, który od lat związany jest z Podbeskidziem. W przeszłości prowadził drużyny Młodej Ekstraklasy oraz rezerwy tego klubu w IV lidze. Drużyna z Kaniowa zajęcia z nowym trenerem rozpocznie w grudniu.