Trzy z czterech odsłon kolejnego meczu III-ligowych koszykarzy DAAS Basket Hills Bielsko-Biała miało zacięty przebieg. Ale gospodarze i tak odnieśli zwycięstwo przekonujące.

DAAS Basket Długimi fragmentami gra bielszczanom nie układała się, co pozwalało „dwójce” Mickiewicza nawiązywać równorzędną walkę. Inny obraz wydarzeń na parkiecie przyniosła druga z meczowych kwart. W niej koszykarze DAAS Basket Hills uzyskali o 19 punktów więcej od gości, dzięki czemu ze spokojem rozegrać mogli całą drugą połowę spotkania. Wygrali ostatecznie 94:67 i utrzymali miejsce w ścisłej czołówce III ligi śląskiej. Dla bielskiej drużyny najcelniej rzucał zdobywca 16 „oczek” Dariusz Reinhard. Na uwagę zasługuje występ juniora Kamila Jurzaka, który zapewnił miejscowemu zespołowi 8 punktów.

W kolejnej konfrontacji ekipa z Bielska-Białej prowadzona przez trenera Mariusza Depczyńskiego zagra z RKK AZS Racibórz, który zamyka tabelę rozgrywek.

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała – KKS Mickiewicz II Katowice 94:67 (17:14, 28:9, 21:19, 28:25)

Punkty dla DAAS Basket Hills: Reinhard – 16, Mądry – 15, Garita – 12, Karnia – 12, Szybowicz – 9, Jurzak – 8, Błotko – 6, Bury – 4, Garus – 4, Jochacy – 2.