Wczoraj upłynął termin zgłoszeń do rozgrywek organizowanych przez AKS Orlik Bielsko-Biała, w związku z tym poznaliśmy wszystkich uczestników Amatorskiej Ligi Futsalu. O prym powalczą następujące zespoły: Outsider, Bielski Team, Black Game Team, WISS Wawrzaszek, Cooper Standard Bielsko-Biała, Tymczasowa, Mega Sport, Mika Sport, Retro Rapid i Leśny Klub Sportowy.

Zmagania, prowadzone w oparciu o schemat mecz i rewanż, ruszą 1 grudnia br., zakończą się w marcu 2018 roku. Wszystkie mecze rozgrywane będą w piątki w godzinach 18:00-22:30. Trzy poprzednie edycje gościły w bielskich halach przy ul. Widok 12 i ul. Jaskrowej 13. Areną nadchodzącej będzie obiekt BKS-u Stal Bielsko-Biała zlokalizowany przy ul. Rychlińskiego 19.

W hali, z której na co dzień korzystają m.in. siatkarki Profi Credit BKS odbędzie się w najbliższy piątek zebranie kapitanów wszystkich drużyn (godzina 17:00).

Strona internetowa dedykowana lidze dostępna jest TUTAJ. Portal SportoweBeskidy.pl wspiera Amatorską Ligę Futsalu medialnie.