Od przegranej udział w turnieju we Lwowie rozpoczęli futsalowcy Rekordu. Bielszczanie na otwarcie czterodniowych zawodów mierzyli się z drużyną rosyjską.

rekord_futsal4

I nie był to byle jaki przeciwnik, bowiem naprzeciw „rekordzistów” stanęli wicemistrzowie Rosji, futsalowcy Gazpromu Jugra-Jugorsk. Rywale już do przerwy wykazali swoją wyższość. Oba gole w tym fragmencie zaaplikowali bielszczanom w 4. minucie, pokonując Aleksandra Waszkę. O kolejne trafienie Rosjanie pokusili się w 33. minucie. Zmniejszenie strat nastąpiło w 38. minucie, gdy bramkarza Gazpromu pokonał Radek Polasek. Podopieczni Adama Krygera chcieli zanotować gola kontaktowego, ale ich ofensywne zakusy skarcili rywale, ustalając wynik spotkania w 40. minucie.

Dla Rekordu to pierwsze ze spotkań we Lwowie. Kolejni przeciwnicy to przedstawiciele rodzimej ekstraklasy – Uragan Iwano-Frankowsk i ŁTK Ługańsk. Gazprom Jugra-Jugorsk – Rekord Bielsko-Biała 4:1 (2:0) Gol dla Rekordu: Polasek (38')

Rekord: Waszka – Janovsky, Machura, Polasek, Franz, Łysoń, Popławski, Dura, Marek, Bubec, Szłapa Trener: Kryger