– Faworytem Metal Węgierska Górka, który od Górala dysponuje większą jakością. Ambitnych gości nie ma co jednak skreślać przedwcześnie, choć to gospodarze raczej powinni wygrać.

W Czernichowie zdecydowanie faworyzowany jest Sokół – przez wzgląd na aktualną tabelę, ale też dużą różnicę wynikającą z samej gry, bo z obiema drużynami w tym sezonie się mierzyliśmy. Nic pewnego nie ma na tym poziomie, ale 3 punkty dla gości są bardzo prawdopodobne.

Chociaż bardzo szanuję i lubię trenera GKS-u Mariusza Kozieła i chciałbym, aby gospodarze pokrzyżowali szyki ekipie z Gilowic, ale większe szanse ma Beskid, który w tej części sezonu ewidentnie „odpalił”. Moje życzenie to remis.

Trochę taki mecz na szczycie w Łękawicy. Wiele zależy od składu, w jakim wystąpi „dwójka” Orła. Ta drużyna wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie, większe aniżeli Magura Bystra i jej wygraną wskażę. Ale żaden wynik nie będzie tu zaskoczeniem.

Graliśmy z zespołami z Leśnej i Trzebini. Jak beniaminek poradzi sobie z problemami kadrowymi, to może punktować i dowodzić, że w tej A-klasie nie znajduje się z przypadku. Zwycięstwo w Leśnej? Jest w zasięgu gości.

Maksymilian klarownym faworytem do kolejnej wygranej. Potwierdza regularnie dobrą dyspozycję i powinno to wystarczyć na pokonanie Skrzycznego.

Od początku ligi borykamy się ze swoimi problemami kadrowymi, a sporo zależy od składu, którym na dany mecz dysponuję. Myślę, że Jeleśnianka przyjeżdża mimo tego na ciężki teren. Damy z siebie wszystko i jestem przed tym spotkaniem dobrej myśli.


Program 11. kolejki:

14.10.2023 r. (sobota)
Metal Węgierska Górka – Góral Żywiec (g. 15:00)
Magórka Czernichów – Sokół Słotwina (g. 16:00)

15.10.2023 r. (niedziela), g. 15:00
GKS II Radziechowy-Wieprz – Beskid Gilowice (g. 11:00)
Orzeł II Łękawica – Magura Bystra (g. 11:00)
Muńcuł Ujsoły – Jeleśnianka Jeleśnia
LKS Leśna – Grapa Trzebinia
Maksymilian Cisiec – Skrzyczne Lipowa (g. 16:00)