- Graliśmy z drużyną Koszarawy Żywiec, a Skrzycznego jeszcze w akcji nie widziałem. Mimo to postawię na gości, czysta „2”.

 

Wiem, że Maksymilian boryka się z problemami kadrowymi, dodatkowo pogłębionymi plagą kontuzji. Metal to dobra drużyna, z którą wszyscy muszą się liczyć. Drużyna z Węgierskiej Górki wygra bez problemu.

 

Magórka od meczu z nami przegrywa minimalnie i w dodatku pechowo. Myślę, że w starciu z Koszarawą Babia Góra zgarnie w końcu pierwsze punkty. Stawiam „1X”.

 

Bardzo ciekawe spotkanie. Orzeł to solidna drużyna, która wzmocniona zawodnikami z pierwszej drużyny może wygrać z każdym, o czym przekonaliśmy się i my. Nie widziałem jeszcze drużyny Stali-Śrubiarnia, ale nie przypadkowo jest na 2. miejscu w tabeli. Wynik jest sprawa otwartą i myślę że zdecyduje tzw. dyspozycja dnia. Postawię na zwycięstwo gości, a swój typ zabezpieczę remisem.

 

 

W Jeleśni czysta „jedynka”, gdyż GKS bez posiłków z pierwszej drużyny nie będzie w stanie powalczyć o zdobycz punktową.

 

Interesujące zestawienie w przypadku meczu Magury z Sokołem. Myślę, że zawodnicy z Bystrej mają więcej jakości piłkarskiej i jednak bez problemu wygrają przed własną publicznością z beniaminkiem.

 

Przyjeżdża do nas lider i wiadomo, jak na lidera przystało, będzie chciał udowodnić swoją wyższość. Jednak każdy wie, że w na boisku w Żabnicy nie gra się łatwo i będziemy chcieli udowodnić, iż zasługujemy na wyższe miejsce w tabeli, niż teraz. Zrobimy wszystko, aby utrzeć nosa liderowi i żeby liga była ciekawsza. Tutaj bez typu. Niech wygra lepszy.

 

Program 9. kolejki:

 

8.10.2022 r. (sobota), g. 15:00

Koszarawa Żywiec – Skrzyczne Lipowa (13:00)

Metal Węgierska Górka – Maksymilian Cisiec 

Magórka Czernichów – Koszarawa Babia Góra

Skałka Żabnica – Beskid Gilowice

 

9.10.2022 r. (niedziela), g. 15:00

Orzeł II Łękawica – Stal-Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (g. 11:00)

Jeleśnianka Jeleśnia – GKS II Radziechowy-Wieprz

Magura Bystra – Sokół Słotwina (g. 16:00)