Strzelanie rozpoczął Eryk Rybka, potwierdzając, iż może stanowić istotne wzmocnienie ofensywne zespołu z Drogomyśla. Zanim drużyny udały się na krótką przerwę do bramki Przełomu piłkę kierowali zawodnik testowany oraz Krzysztof Koczur. Lista piłkarzy z golem na koncie wydłużyła się w rewanżowych 45. minutach. Dominik Szczęch, Volodymyr Varvarynets, Bartłomiej SzołtysBłażej Bawoł kolejno trafiali do siatki. W tzw. międzyczasie część strat odrobił Przełom, czyniąc pożytek z rzutu wolnego i karnego.

Z aspektów stricte statystycznych odnotować należy, że po 2 asysty w sparingu wykonali: B. Bawoł, B. Szołtys oraz Vitalij Miklosh. A jak test-mecz zakończony efektownym zwycięstwem 7:2 ocenił szkoleniowiec drogomyślan? – Były w naszej grze niedokładności, ale też dużo fajnych akcji. To, co trenujemy pomału zaczyna przynosić efekty cieszył się Krystian Papatanasiu