Wydarzeniem sobotnim w regionie będzie niewątpliwie charytatywny turniej piłki nożnej w Kętach. Dziś z tego miejsca gorąco zachęcamy – warto przybyć 4 stycznia do hali tamtejszego Ośrodka Sportu i Rekreacji!

Kolejna edycja turnieju to przede wszystkim nadrzędny cel pomocy choremu Kubusowi Bosakowi, na rzecz którego przeznaczony zostanie dochód z imprezy. Ale będzie również świetna zabawa, sportowa atmosfera i rywalizacja oraz wiele znanych postaci. Swój udział potwierdził pochodzący z Kęt, Piotr Gruszka oraz hokejowa legenda Unii Oświęcim, Waldemar Klisiak. Na parkiecie, w poszczególnych drużynach, zobaczymy ponadto m.in. tercet z Podbeskidzia – Damiana Chmiela, Marka Sokołowskiego i Krzysztofa Chrapka, Bartłomieja Dudzica z Cracovii Kraków, Łukasza Hanzela z Piasta Gliwice, Rafała Grodzickiego ze Śląska Wrocław, Tomasza Wróbla z GKS-u Katowice czy byłego piłkarza kilku klubów ekstraklasowych Piotra Rockiego. A w drużynie, którą wystawi portal SportoweBeskidy.pl są m.in. byli gracze bielskiego Podbeskidzia – Mateusz Żyła i Mariusz Mikoda. Dodajmy, że w rolę komentatora kęckich wydarzeń piłkarskich wcieli się doskonale znany dziennikarz sportowy stacji Polsat, Bożydar Iwanow.

Podczas futbolowego dnia w Kętach odbędą się również licytacje gadżetów i pamiątek sportowych. Do zdobycia będą m.in. koszulki piłkarskie – Wisły Kraków, Podbeskidzia Bielsko-Biała, Ruchu Chorzów, Legii Warszawa i Piasta Gliwice, hokejowy trykot Aksam Unii Oświęcim czy koszulka siatkarek Chemika Police. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:30. Oficjalną część, włącznie z licytacjami, wyznaczono na godz. 12:30.

Zapraszamy jednocześnie do odwiedzenia strony internetowej http://www.kubabosak.home.pl/. Tu bowiem skupia się nadrzędny cel przedsięwzięcia.

plakat-Kubus