Pływacy z Victorii Kozy zaznaczyli swoją obecność w kolejnych zawodach, także rangi międzynarodowej, które odbyły się w Berlinie.

Berlin plywanie kozy Wpierw słów kilka o krajowych osiągnięciach. W Radlinie, na Lidze Klubów Śląskich, złoto i brąz wywalczyła Julia Koczur na 200m stylem dowolnym i 50m motylkowym, a Mikołaj Kozieł zdobył brązowy medal na 100m stylem zmiennym.

Na zawodach z cyklu „Sobota Pływacka” w Wadowicach Emilia Drzazga trzykrotnie stawała na podium – na drugim stopniu za 100m stylem zmiennym, a na trzecim za 50m i 100m grzbietowym. Po jednym brązowym krążku dorzucili Amelia Gregorczyk – na 50m „klasykiem” i Marcin Malarz – na 200m kraulem.

Podczas międzynarodowych zawodów ISM w Berlinie na długim basenie znakomicie reprezentowała koziański klub, Weronika Kuc. Zawodniczka, rywalizując w międzynarodowym towarzystwie, m.in. z Niemiec, Austrii, Węgier, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Czech i Rumunii, uzyskała imponujące wyniki i zajęła znakomite miejsca. W sześciu startach uplasowała się w pierwszej „10”, co jest niewątpliwie sporym sukcesem. Pływaczka Victorii zajęła dwukrotnie 5. miejsce na 100m i 200m stylem grzbietowym, 8. miejsce na 400m dowolnym (rekord klubu) i 50m grzbietowym oraz 10. miejsce na 100m klasycznym. Ponadto, Kuc wystąpiła w finale na 50m stylem grzbietowym, do którego zakwalifikowała się z ósmym czasem, a ukończyła ostatecznie na świetnej 8. pozycji.