Na ligowe parkiety powracają koszykarze rywalizujący w III lidze śląskiej. DAAS Basket Hills Bielsko-Biała zagra przed własną publicznością.

Podopieczni duetu Grzegorz Błotko – Robert Kozaczka zmagania ligowe rozpoczęli dobrze. W dwóch meczach wywalczyli komplet punktów pokonując u siebie Ofensywę Racibórz oraz wygrywając w Gliwicach z GTK II. Następnie w rozgrywkach nastąpiła przerwa związana m.in. z obchodami święta przypadającego na 1 listopada. Kolejnym przeciwnikiem „Hillsów” miały być rezerwy tyskiego GKS-u, ale ten mecz został przełożony.

Bielski zespół wraca zatem do rywalizacji po trzytygodniowej przerwie. Podejmie w hali przy u. Bratków 16 KŚ AZS Katowice. Akademicy rozegrali trzy mecze, wygrali jeden – w Raciborzu.

Odmłodzona drużyna DAAS Basket Hills musi zwrócić szczególną uwagę na trzech graczy. Sebastian Wojciechowski, Radosław Chwal i Michał Miłek po trzech kolejkach znajdują się w pierwszej piątce najlepiej punktujących zawodników ligi.

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała – KŚ AZS Katowice – 14 listopada, godzina 17:00. basket hills plakat