Początek meczu należał do jasieniczan, którzy szybko objęli prowadzenie. Mariusz Duś popisał się skuteczną główką w 10. minucie po asyście Sebastiana Bieńki, co dało Drzewiarzowi prowadzenie 1:0. Nie minęło wiele czasu, zanim Bieńko sam wpisał się na listę strzelców, zdobywając drugą bramkę dla swojego zespołu w 15. minucie.

Zawodnicy Niwy poddali się jednak i starali się odrobić straty. Po wielu próbach udało im się zmniejszyć różnicę w 81. minucie, gdy zdobyli bramkę z rzutu karnego. Sytuacja ta sprawiła, że emocje rozgorzały, jednak Drzewiarz potwierdził swoją przewagę, gdy Adam Waliczek strzelił trzecią bramkę dla swojej drużyny w 86. minucie.

Mimo że Niwa Nowa Wieś zdołała odpowiedzieć bramką w 88. minucie, to nie wystarczyło to na odwrócenie losów meczu, a Drzewiarz Jasienica opuścił boisko jako zwycięzca z wynikiem 3:2.