Po dwie wygrane zanotowały wiosną zespoły z Bestwiny oraz Dankowic. Zwycięskiej passy nie mogły podtrzymać. Pasjonat_LKS Bestwina

Derbowy pojedynek dostarczył sporo emocji. Gospodarze dwa razy obejmowali prowadzenia, ale trzeciego z rzędu zwycięstwa nie zanotowali. W 36. minucie Adriana Śmiłowskiego pokonał Marcin Gołąb, który po rzucie wolnym futbolówkę głową skierował w długi róg. Rezultat 1:0 utrzymał się do przerwy. Pierwsza akcja po jej zakończeniu przyniosła zmianę wyniku. Jakub Ogiegło został obsłużony długim, prostopadłym podaniem, okazji nie zmarnował.

Bestwina ponownie objęła prowadzenie w minucie 72. Szymon Skęczek po raz trzeci w tej rundzie podszedł po piłki ustawionej na „wapnie”, po raz trzeci „jedenastkę” wykorzystał. Gospodarze korzystnego rezultatu do nie dowieźli. W końcówce wyrównał Artur Mazur, który chwilę wcześniej pojawił się na murawie.

Przy wyniku 0:0 Wojciech Sadlok zmarnował rzut karny, Bartłomiej Droździk obronił. Wcześniej dobrej okazji nie wykorzystał Marcin Stasica. Goście mogli ułożyć pod siebie derbowy pojedynek.

LKS Bestwina – Pasjonat Dankowice 2:2 (1:0) 1:0 Gołąb (35') 1:1 Ogiegło (46') 2:1 Skęczek ( 71', z rzutu karnego) 2:2 Mazur (88')

LKS Bestwina: B.Droździk – Móll, Żurek (80' Maciążka), Gołąb, Lisewski, Wentland, M.Droździk, Pokusa (70' Małaczek), Radwański (85' Nowak), Sawicki (80' Adamczyk), Skęczek Trener: Szymala

Pasjonat: Śmiłowski – Krawczyk, Mic.Wróbel (74' Lech), Bieroński, Małysz (88' Tomala), Herman, Sadlok, Mar.Wróbel, Adamus, Stasica (78' Patroń), Ogiegło (80' Mazur) Trener: Bieroński