W Bielsku-Białej doszło do meczu na szczycie III ligi koszykówki mężczyzn. Lidera z Otmuchowa podejmował DAAS Basket Hills. basket Hills BB Podopieczni Mariusza Depczyńskiego dobrze rozpoczęli mecz. Narzucili rywalom swój styl, agresywnie grali w obronie, co przełożyło się na wysokie prowadzenie po premierowej kwarcie – 21:10. W następnej odskoczyli od rywala na dystans 18 „oczek”, po pierwszej połowie mieli zapas „10”.

Druga część spotkania na szczycie należała bezsprzecznie do koszykarzy z Otmuchowa, którzy straty z nawiązką odrobili w trzeciej odsłonie rywalizacji. W czwartej potwierdzili swoją wyższość. Najwięcej punktów dla gospodarzy zdobył Robert Kozaczka  18.

Lider pozostaje jedyną niepokonaną drużyną w III lidze, zespół DAAS Basket Hills doznał drugiej porażki. Rewanż za przegraną w Otmuchowie nie udał się.

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała – MKS Otmuchów 64:81 (21:10; 17:18; 11:25; 15:28)

Punkty dla DAAS Basket Hills: Kozaczka – 18, Karnia – 9, Żak – 8, Garita – 7, Błotko – 6, Szybowicz – 5, Reinhard – 4, Mądry – 4, Adamus – 3, Sablik