Świetnych startów tenisistów BKT Advantage Bielsko-Biała ciąg dalszy. Tym razem stały się one faktem podczas Ogólnopolskiego Turnieju Kadetów, w którym wystartowało ponad 40 zawodników i zawodniczek.

Tenis BKT Advantage W turnieju gry pojedynczej dziewcząt, reprezentująca bielski klub Ola Nadajewska pokonała Katarzynę Kutę (TKT Tarnów) 6/0, 6/1 oraz Magdę Hędrzak (Górnik Bytom) 6/4, 6/3. W półfinale nie dała szans Oli Lewandowskiej (ChTT Chorzów) 6/1, 6/0. Druga z tenisistek gospodyń Laura Duhl pokonała Aleksandrę Muszyńską (MKT Łódź) 6/1, 6/0, rozstawioną z numerem drugim Maję Makal (Stanley Białystok) 6/2, 6/2 oraz Dominikę Bobik 6/2, 6/4. W półfinale okazała się lepsza od Natalii Pietras (TKT Tarnów) 6/1, 6/4. W finale doszło zatem do „bratobójczego” pojedynku, w którym Duhl triumfowała 6/2, 6/2. Nadajewska finałową przegraną powetowała sobie zwycięstwem deblowym. W parze z Martą Jaśkiewicz (MKT Łódź) zwyciężyły w finale parę Brunzlow/Makal 6/2, 1/6, 10/3.

W rywalizacji chłopców faworytem był Mikołaj Wrzoł (BKT Advantage), rozstawiony z numerem jeden. Na wstępie otrzymał wolny los, w drugiej rundzie pokonał Macieja Ziombra (Legia Warszawa) 6/3, 6/3. W ćwierćfinale nie dał szans Bartłomiejowi Nędzy (Tenis 24 Kraków)  6/1, 6/0, zaś w „czwórce” pokonał Mateusza Cisło (AZS Poznań) 6/1, 6/1. W finale Dominika Śliwińskiego „odprawił” w stosunku 6/2, 6/4. Do tytułu w singlu dorzucił również turniejowe zwycięstwo w grze podwójnej. W parze z Ziombrem pokonali duet Niełacny/Śliwiński 6/1, 6/2.