Bardzo cenne zwycięstwo odnieśli koszykarze DAAS Basket Hills. Pokusili się o nie na trudnym terenie w Katowicach.

koszykowka basket BB Bielszczanie nie tylko wyraźnie pokonali gospodarzy meczu, ale też poradzili sobie z drużyną wzmocnioną zawodnikami występującymi na co dzień na szczeblu II ligi. Co w największym stopniu przyczyniło się do sukcesu gości? Znakomita postawa w drugiej odsłonie spotkania. Koszykarze DAAS Basket Hills odrobili w niej najpierw cztery „oczka” straty, by katowiczan zupełnie rozbić. W trzeciej kwarcie goście zdobyli aż o 13 punktów więcej, w czwartej zaś o 6. Na uwagę zwraca fakt świetnej postawy w defensywie. Druga połowa to tylko 23 punkty zapisane na koncie „dwójki” Mickiewicza.

I tym razem liderem bielskiej drużyny był Robert Kozaczka. Na swoim koncie zapisał 22 „oczka”.

KKS Mickiewicz II Katowice – DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 60:75 (16:13, 21:20, 7:20, 16:22)

Punkty dla DAAS Basket Hills: Kozaczka – 22, Reinhard – 15, Mądry – 13, Garita – 10, Śpiewak – 7, Szybowicz – 6, Adamus – 2, Błotko, Żak, Karnia, Bury