Drugi mecz w bieżącym sezonie wygrali siatkarze BBTS-u ATH Bielsko-Biała. Punkty wywalczyli w konfrontacji z Jastrzębskim Węglem. bbts ath Zespół z Bielska-Białej w stylu dobrym sięgnął po zwycięstwo w spotkaniu wyjazdowym z Jastrzębskim Węglem. – Po ostatniej porażce nastroje w zespole się poprawiły. Jeden trening po przegranym meczu z ZAKSĄ poświęciliśmy na analizę video. Przez trzy godziny rozpatrywaliśmy nasze niepowodzenie w meczu w hali Rekordu. Pierwszy set z Jastrzębiem przypominał naszą postawę w spotkaniu z Kędzierzynem, po dwóch zmianach zaczęliśmy grać dobrze, zmiennicy wnieśli sporo ożywienia. Cały zespół zasłużył na słowa uznania, bardzo dobrze zaprezentowali się Wojciech Siek, Marcin Bachmatiuk, fenomenalnie zagrał na rozegraniu Bartosz Grad. Nagroda MVP meczu została przyznana Dominikowi Miarce, który w drugim secie pociągnął zespół. Zagraliśmy dobrze w ataku, bloku i obronie, powody do satysfakcji są, ale nie popadamy w hurraoptymizm – mówi opiekun BBTS-u ATH, Paweł Gradowski.

W najbliższy weekend podwójna dawka emocji. W sobotę bielszczanie zagrają z AZS-em z Częstochowy, w niedzielę z drużyną z Bełchatowa. Oba mecze odbędą się w hali pod Dębowcem. – W poprzednim sezonie przegrywaliśmy, kibiców brakowało. Gramy przede wszystkim dla nich, liczymy na większą frekwencję. Wracamy do hali pod Dębowcem. W sobotę gramy o 12:00, w niedzielę o 13:00, zapraszam fanów siatkówki – zachęca do czynnego udziału w meczach, za naszym pośrednictwem, trener Gradowski.

Jastrzębski Węgiel – BBTS ATH Bielsko-Biała 1:3 (25:20, 19:25, 18:25, 18:25) BBTS ATH: Miarka, Siek, Pihan, Pacławski, Bachmatiuk, Grad, Marek (libero) oraz Smolana, Wróbel Trener: P.Gradowski